Strona główna / Inspiracje / Fototapeta kamieniczki

Fototapeta kamieniczki

Fototapeta kamieniczki

Jest to bardzo piękny wzór, który doda wnętrzu naturalnego wyglądu. Fototapeta kamieniczki ma bardzo rozbudowaną paletę barw. Dekoracja przedstawia śródziemnomorską uliczkę, która jest zabudowana kamiennymi ścianami domów. Dodaję wnętrzu niesamowitej energii, którą każdy będzie zaskoczony. W każdym pokoju będzie świetnie się prezentować. Tą niezwykłą fototapetę można znaleźć na stronie sklepu: https://agatonstudio.pl/2-fototapety

Delikatne wnętrze

Fototapety kamieniczki

Brązowa pufa i beżowe szklane wazony bardzo ładnie i delikatnie będą pasować do tej fototapety. Dzięki zieleni, brązie i pomarańczy znajdującej się na fototapecie, można bardzo łatwo dodać dodatki do wnętrza i na pewno wszystko ze sobą będzie świetnie grało. Lampa przy dekoracji będzie sprawiała, jakbyśmy rozświetlali uliczkę, dlatego dobrze jest mieć blisko koło takiej fototapety lampę.

Smaczne śniadanie

Fototapeta kamieniczki

Warto pamiętać o wystroju do takich pokoi, jakim jest jadalnia. Trzeba dopieścić każdy element, aby ze smakiem zjeść każde danie. Brązowy stół i krzesła o tym samym kolorze z dodatkiem bieli, świetnie przypasuje tej fototapecie, ponieważ dobrze dobrać kolory dekoracji do wnętrza, aby wszystko miało właściwy i bogaty wygląd.

Oaza spokoju

Fototapeta z kamieniczkami

Przy takiej fototapecie na pewno będzie łatwo się zrelaksować i wypocząć. Ponieważ jej spokojna uliczka, pogrąży nas w spokoju i na pewno dla każdego będzie wspaniałym miejscem do spędzania z rodziną i znajomymi. Dzięki egzotycznym klimatom, przypomni nam o najwspanialszych wyjazdach.

Nowoczesny styl

Ogromna biała kanapa i szklany stolik, świadczą o elegancji i nowoczesności. Warto wtedy dodać coś drewnianego. Tak jak widać, świetną dekoracją do nowoczesnego pokoju, są drewniane rolety. Dodają jeszcze więcej naturalności, a jest to bardzo ważny element w każdym z pomieszczeń. Pokój jest biały i warto dodać do niego jakąś roślinkę. Na ziemi dobrze wygląda dodatek dywanu, który sprawia, że nasze pomieszczenie stanie się jeszcze bardziej nowoczesne. W takim stylu bardzo dobrze będzie wyglądała ta dekoracja.

Drukujemy na zamówienie fototapety, naklejki, plakaty i obrazy na płótnie.

Informacje

Centrum pomocy

Czas realizacji

Informacje o wysyłce

Zwroty

O firmie

O firmie

Konta bankowe

Regulamin

Polityka prywatności

Szybkie linki

Fototapety na wymiar

Obrazy na płótnie

Naklejki

Plakaty

Rok założenia 2010 www.oklejasy.pl

Get Extra 15% Discount For Your First Order!

Shop By Category

Subscribe And Enjoy!

15% Discount

Get Extra 5% off  by signing up to our newsletter

You have been successfully Subscribed! Ops! Something went wrong, please try again.
I don't want to see this offer anymore