Dekoracja z Twojego zdjęcia
Darmowa wizualizacja w Twoim wnętrzu
Dopasowanie koloru i rozmiaru
Strona główna / Inspiracje / Fototapeta pod kamienicą

Fototapeta pod kamienicą

Fototapeta pod kamienicą

Fototapeta w ciepłym kolorze sepii, udekoruje każdy pokój. Dekoracja z kamienicą, którą zdobią piękne latarnie, będzie nadawać się na genialną fototapetę. Stonowane barwy nadadzą się świetnie do przedpokoi oraz do reszty pokoi. Dobrze dobrana dekoracja, będzie cieszyć twoje oczy przez cały czas. Piękny wzór kamienicy, znajdziesz na stronie sklepu: https://agatonstudio.pl/fototapety-z-miastem/2127-fototapety-sepia.html

Wystój przedpokoju

Fototapeta pod kamienicą

Do białych ścian najłatwiej dopasować wystrój. Dlatego w pokojach takich jak przedpokój, warto użyć tego koloru. Podświetlany sufit, nie będzie obciążony przez wielki żyrandol. Żółta mała sofa, będzie genialnie grała z tą fototapetą. Dzięki temu, że jej kolory są stonowane, łatwiej będzie dobrać kolory wystroju. Szklany stolik, wniesie do tego pomieszczenia elegancje i nowoczesność. Dobrze jest gdy w przedpokoju, zmieszamy panele z kafelkami. Wygląda to bardzo elegancko i kreatywnie.

Jasny pokój

Fototapeta pod kamienicą

Takiego typu pokoje zazwyczaj mają wiele światła i promienny widok. W takich chwilach, gdy chcemy trochę uspokoić wystrój, warto jest mieć tą fototapetę. Panele również są jasne, dlatego warto mieć ten motyw. Taka kamieniczka, doda naszemu spokojnemu pomieszczeniu trochę dynamiki.

Nowoczesna sypialnia

Fototapeta pod kamienicą

Biała sypialnia, wyraża czystość i delikatność. Gdy dodamy szare firanki, będzie to wyglądać bardzo elegancko. Jasne panele, a na nich szary dywan, unowocześnią naszą sypialnie i na pewno każdy będzie pod ogromnym wrażeniem takiego wystroju. Jednak gdy chcemy, aby był jakiś ciemny element, warto wybrać ciemne łóżko, ale oczywiście jasne poduszki i pościel. Trzeba pamiętać o tym, aby dodać trochę koloru, aby nasz pokój nie stał się nudny. Może to być wazon, na nocnej szafce. Na ścianie będzie widać piękny wzór uliczki z kamieniczką.

Modne drewno

Fototapeta pod kamienicą

Drewniany wygląd staje się coraz modniejszy, dlatego warto jest mieć go w swoich czterech ścianach. Biała kanapa doda nam nowoczesności. Taki efekt jest bardzo ceniony. Warto pamiętać o genialnej fototapecie, która również powiększy optycznie nasz pokój.

Dekoracyjne Nowości Bestsellery |

  • All
  • Dekoracje z Twojego zdjęcia
  • Fototapety
  • Naklejki

Drukujemy na zamówienie fototapety, naklejki, plakaty i obrazy na płótnie.

Informacje

Czas realizacji - wysyłka

Dopasowanie koloru i rozmiaru

Szybkie linki

Obrazy na płótnie

Plakaty

Rok założenia 2010 www.oklejasy.pl