Strona główna / Inspiracje / Fototapeta z abstrakcją

Fototapeta z abstrakcją

Fototapeta z abstrakcją

Dekoracja z abstrakcyjnym wzorem w ciepłych i mocnych kolorach pomarańczu, brązu i złota, unowocześni każdy z pokoi. Ukarze własną kreatywność. Dzięki temu, każdy będzie pod ogromnym wrażeniem. Warto jest mieć tego typu fototapetę, ponieważ w tych czasach nowoczesność jest bardzo ceniona, dlatego, dobrze jest mieć w takich kolorach dekoracje. Taką fototapetę z nowoczesnym i eleganckim wzorem znajdziesz na stronie sklepu https://agatonstudio.pl/6-fototapety-abstrakcyjne

Pomarańczowy azyl

Do takiej dekoracji warto wybierać dodatki pod kolor. Pomarańczowa kanapa będzie świetnie się komponować z tą fototapetą. Jeżeli chcemy utrzymać nowoczesność w pokoju, warto dodać szklaną ławę. Ona nigdy nie przestanie być w modzie. Aby nasz pokój nie stał się nudny, warto nie zapominać o czarnym wazonie, który jest świetnym dodatkiem.

Miejsce spokoju

Zielony kolor jest bardzo uspokajający. Warto jest go wykorzystać do pomieszczenia w którym chcemy się zrelaksować i odpocząć. Zielone ściany, można świetnie dopasować do dodatków. Jasne panele bardzo ładnie wyglądają gdy chcemy utrzymać nowoczesność. Białe kanapy, również utrzymają ten styl. Warto dodać do wnętrza trochę naturalności, która jest bardzo ważna w każdym pomieszczeniu. Roślina nie zajmie dużo miejsca, a wniesie wspaniały klimat. Ława z elementami zieleni bardzo dobrze dopasuje się do reszty wystroju.

Pomysłowa szafa

Gdy nie mamy pomysłu na wystrojenie nudnej szafy, najlepszym wyjściem będzie, naklejenie fototapety z tą abstrakcją. Na szafie wygląda to bardzo nowocześnie i warto wykorzystywać fototapetę na takie rzeczy jaką jest szafa. Będzie bardzo dobrze wyglądać do ciemnych paneli i jasnych ścian.

Kącik nowoczesnego stylu

Jak zwykle biała kanapa góruje w nowoczesnym stylu. Pomarańczowe firanki, świetnie będą pasować do fototapety. Warto nie zapominać o przezroczystej ławie, która jest bardzo elegancka. Jeżeli chcemy, aby nasze cztery ściany miały bardziej naturalny wystrój, warto nie zapominać o roślinach, które wprowadzą fantastyczny klimat w pokoju.

Drukujemy na zamówienie fototapety, naklejki, plakaty i obrazy na płótnie.

Informacje

Centrum pomocy

Czas realizacji

Informacje o wysyłce

Zwroty

O firmie

O firmie

Konta bankowe

Regulamin

Polityka prywatności

Szybkie linki

Fototapety na wymiar

Obrazy na płótnie

Naklejki

Plakaty

Rok założenia 2010 www.oklejasy.pl

Get Extra 15% Discount For Your First Order!

Shop By Category

Subscribe And Enjoy!

15% Discount

Get Extra 5% off  by signing up to our newsletter

You have been successfully Subscribed! Ops! Something went wrong, please try again.
I don't want to see this offer anymore