Dekoracja z Twojego zdjęcia
Darmowa wizualizacja w Twoim wnętrzu
Dopasowanie koloru i rozmiaru
Strona główna / Inspiracje / Fototapety do salonu

Fototapety do salonu

Salon jest bardzo ważną częścią domu, ponieważ tutaj spędzamy najwięcej chwil z rodziną, ale i równie dobrze jest się w nim odstresować i odpocząć. Jednak żeby to zrobić, potrzeba nam dobrze dobranego wyglądu. Dlatego najlepszą opcją na wystrój będzie fototapeta do salonu, która urozmaici nasz pokój. Dobrze by było aby salon był duży, ale jeżeli nie ma możliwości żeby go powiększyć w tej kategorii jest wiele wzorów, które pozwolą nam optycznie powiększyć nasz pokój. Fototapeta ma ogromny wpływ na nasz nastój, dlatego trzeba wybrać taką, żeby zawsze nam poprawiała humor oraz dobrze dobrać kolory do salonu, zwłaszcza gdy są one stonowane, trzeba wybrać takie aby wprowadziły więcej dynamiki i malowniczego wyglądu. Każdy musi cenić kreatywności a zwłaszcza, że w salonie spędza się najwięcej czasu ze znajomymi.

Motywy

Fototapeta do salonu

Jednym z najpopularniejszych wzorów jest panorama miasta, a najczęściej wybieranym jest Nowy Jork który genialnie unowocześnia mieszkanie i przez to sprawia, że mieszkanie wydaje się o wiele większe. Pasuje do klasycznego jak i nowoczesnego wyglądu. Kolejnym wzorem są mosty które również wyglądają bardzo elegancko i nadają pomieszczeniu niesamowitego charakteru. Miłośnikom natury spodobają się rośliny które równie dobrze pasują do tego wybranego pomieszczenia. Tak samo naturalnie będą wyglądać parki czy ogromne lasy, ale również piękne plaże które będą przypominać nam o najlepszych wyjazdach oraz o ciepłych wakacjach. Jednak gdy chcemy czegoś nowocześniejszego najlepsze będą tunele, które są doskonałą dekoracją gdy chcemy być kreatywni i wybrać coś co mało osób ma w domu, ale najważniejsze jest to że naturalnie wydłużą nam salon. Więcej pomysłów na fototapetę można znaleźć na stronie https://agatonstudio.pl/72-fototapety-do-salonu

Swój styl

W salonie jest bardzo ważny kolor ścian i to jakie ozdoby się w nim znajdują. Dzięki różnorodnym wzorom i kolorom każdy wybierze coś w swoim stylu, aby ukazać swoje kreatywne pomysły. To ważne, bo chyba każdemu zależy na tym aby zrobić jak największe wrażenie.

Dekoracyjne Nowości Bestsellery |

  • All
  • Dekoracje z Twojego zdjęcia
  • Fototapety
  • Naklejki

Drukujemy na zamówienie fototapety, naklejki, plakaty i obrazy na płótnie.

Informacje

Czas realizacji - wysyłka

Dopasowanie koloru i rozmiaru

Szybkie linki

Obrazy na płótnie

Plakaty

Rok założenia 2010 www.oklejasy.pl