Dekoracja z Twojego zdjęcia
Darmowa wizualizacja w Twoim wnętrzu
Dopasowanie koloru i rozmiaru
Strona główna / Inspiracje / Fototapety tunele

Fototapety tunele

Kategoria ta cechuje się nowoczesnością i elegancją. Nadaje się do większości pokoi, a doskonale wygląda przede wszystkim w salonie. Szeroki wybór wzorów w tym stylu dostępny jest na przykład na stronie http://agoteka.pl/fototapety-przestrzenne. Gdy nie mamy pomysłu na udekorowanie pokoju tego typu ozdoba zrobi to za nas, ponieważ jej nowoczesny styl oraz samo to co się znajduję na fototapecie urozmaica nasz pokój i dzięki temu jakieś specjalne udekorowanie będzie rzeczą zbędną. Nie mają one jakoś specjalnie rozbudowanej kolorystyki, ponieważ te obrazy same w sobie nadają pomieszczeniu wiele dynamiki i pięknego wyglądu. Jest to idealny pomysł na fototapetę gdy chcemy, aby w naszym domu pojawiło się coś nowego.

Wydłużenie pokoju i nie tylko

Fototapety tunele

Najlepszą rzeczą w tej kategorii jest to, że nasz pokój automatycznie się wydłuża. Dlatego do nawet najmniejszych pokoi będzie to najlepsze wyjście, aby mieć naturalnie i bez żadnych remontów większy pokój. Przez jasne kolory na znajdującej się dekoracji, nasz pokój przestanie przytłaczać i stanie się o wiele bardziej pogodny. Dzięki swojej różnorodności tunele będą pasować do nowoczesnego jak i klasycznego stylu wnętrza. Niezłym pomysłem może być także połączenie tych dwóch stylów. Jest również świetna fototapeta z przejazdem kolejowym który prezentuje się bardzo tajemniczo, ale i ciekawie. Genialnie będzie się ona prezentować zarówno we wnętrzu utrzymanym w bardziej klasycznej formie, jak i tym z nutką nowoczesności. Jej wzór ukazuje najwspanialsze podróże, oraz pozwala nam się zrelaksować, a pozostałe wzory utrzymają także wzorową jakość wystroju naszego mieszkania.

Kolorystyka i motywy

W tej kategorii jest mało ciekawych kolorów, ponieważ większość z nich jest albo czarno-biała albo w odcieniach sepii. Lecz dzięki właśnie takiej kolorystyce nadaje pokojom nutkę tajemniczości. Wiele elegancji i wdzięku, który zawdzięczamy świetnemu motywowi jak i kolorystyce genialnie nada się do salonu czy pokoju biurowego.

Dekoracyjne Nowości Bestsellery |

  • All
  • Dekoracje z Twojego zdjęcia
  • Fototapety
  • Naklejki

Drukujemy na zamówienie fototapety, naklejki, plakaty i obrazy na płótnie.

Informacje

Czas realizacji - wysyłka

Dopasowanie koloru i rozmiaru

Szybkie linki

Obrazy na płótnie

Plakaty

Rok założenia 2010 www.oklejasy.pl