Dekoracja z Twojego zdjęcia
Darmowa wizualizacja w Twoim wnętrzu
Dopasowanie koloru i rozmiaru
Strona główna / Inspiracje / 3 sposoby na wybranie ciekawej fototapety do sypialni

3 sposoby na wybranie ciekawej fototapety do sypialni

źródło https://agatonstudio.pl

Wystrzegaj się nagich ścian w sypialni.

Najważniejsze, aby sypiania była naszym małym pokoikiem w którym są tylko nasze rzeczy, dekoracje, ubrania – nasz klimat. Każdego dnia oglądamy wymodzone sypialnie jak z żurnala. Sypialnia, która ma 100 m2 – jest ogromna, a za jej oknem rozpościera się widok na park. Trudność z oknem na park polega na tym, że najczęściej niezależnie od tego jak bardzo byśmy tego chcieli mieszkamy w mieście. Park jest więc nam dany jedynie w formie dekoracyjnej. Nie jest to wcale takie złe. Komary nie będą nam wpadały do szklanki z kompotem. Park możemy wyczarować taki jaki sobie wymarzymy. Naklejmy na przykład taką fototapetę na ścinę sypialni.

Dekoracja na ścianę jest ciekawą alternatywą dla ściany bez dekoracji. Tego nie trzeba tłumaczyć nawet dwulatkowi, który z mazakiem namawia otoczenie do wyprawy nad morze. Malowanie na ścianie bardzo łatwo przychodzi w wieku młodzieńczym, jednak, gdy człowiek starszy, to i fantazji brakuje i opory nad mazaniem po czystej ścianie odmalowanej przez fachowca malarza lub oklejonej przez fachowca tapeciarza jakoś nie przychodzi na myśl. Może są to pieniądze, których nie ma stale, a może brak wiary we własne artystyczne zdolności. Może łatwiej nam przyjdzie naklejenie fototapety do sypialni na ścianę za łóżkiem lub na ścianę na wprost łóżka.

Podstawa to tapeta w ciapki

Fototapeta w sypialni

Zależy jakie ciapki. Mazaj na ścianie w sypialni nie są najgorszym rozwiązaniem. Taka fototapeta poprawi sypialnię i zamieni ją w wielokolorowego motyla. Tylko, czy chcemy mieć sypialnię jak motyl? Jeżeli bardzo tego pragniemy i wizja pięknie ociapanej ściany z tapetowym wzorem nam nie przeszkadza stańmy się jej orędownikiem. Tu dochodzimy do drugiego ważnego końca dekoracyjnego kija. Najważniejsze jest to co nam się podoba. Ścianami w sypialni, to my rządzimy. Podobnie jak w znanej reklamie: ty tu rządzisz. Twoje ściany, Twoja sypialnia, Twój styl.

Miałem sen – wystylizowana sypialnia mi w nim pomogła

Zasypiaj spokojnie. Każda rada jest tylko cieniem na tle Twojego mieszkania. Nic nie może zburzyć Twojej dekoracyjnej wizji. Najgorsze co możesz zrobić to pójść na kompromis. Wydeptaną ścieżką tylko wielbłądy kroczą, a szlachetna ryba zawsze pod prąd płynie. Zapomnij o białych załsonkach, jeżeli lubisz czerwone. Odrzuć w kąt drewniane meble jeżeli lubisz plastikowe. Wyrzuć malarza i zaproś tapeciarza jeżeli lubisz tapety lub fototapety. Twoja sypialnia – Twoja artystyczna wizja ścian.

Dekoracyjne Nowości Bestsellery |

  • All
  • Dekoracje z Twojego zdjęcia
  • Fototapety
  • Naklejki

Drukujemy na zamówienie fototapety, naklejki, plakaty i obrazy na płótnie.

Informacje

Czas realizacji - wysyłka

Dopasowanie koloru i rozmiaru

Szybkie linki

Obrazy na płótnie

Plakaty

Rok założenia 2010 www.oklejasy.pl