Dekoracja z Twojego zdjęcia
Darmowa wizualizacja w Twoim wnętrzu
Dopasowanie koloru i rozmiaru
Strona główna / naklejki / Naklejki witrażowe – stwórz swoją prywatność

Naklejki witrażowe – stwórz swoją prywatność

Naklejki witrażowe, to najlepszy i najszybszy sposób na odizolowanie swojej intymności od świata. Przepuszczają światło, ale nie pozwalają na identyfikację szczegółów tego co chcemy zakryć.

Dla kogo naklejki witrażowe

Najogólniej, dedykowane są dla osób, szukających prywatności. Chcesz skorzystać z prysznica, ale w domu masz małe dziecko, które uczy się korzystać z toalety. Trudno pogodzić w takich warunkach potrzeby dziecka i własną intymność. Naklejka witrażowa w takich warunkach sprawdzi się doskonale. W kabinie nie będzie ciemno – światło będzie przenikało, ale Twoja prywatność zostanie zachowana. Naklejkę można również zastosować w oknie łazienki. Zasłoni wnętrze, ale zachowa jasność. Czy dobrym pomysłem jest oklejenie witryny salonu kosmetycznego? Jak najbardziej. Poza izolacją od ulicy i przechodniów, zachowaniem jasności w lokalu zyskujemy piękny widok nawiązujący do dekorowanego miejsca.

Kilka słów o aspekcie dekoracyjnym

Jak sama nazwa wskazuje, naklejki witrażowe przypominają witraże, ale… no właśnie, wzór może być dowolny i dobrany indywidualnie do potrzeb konkretnego wnętrza i jego wystroju. Nie tylko dobrany, ale i wykadrowany, docięty w taki sposób aby naklejka witrażowa pasowała do wymiarów szyby. Popularnymi wzorami z racji przeznaczenia są wzory ze spa, witraże z wyraźnymi liniami cięcia poszczególnych kolorów (naklejka nie jest cięta, ale wzór na niej może do złudzenia przypominać witraż składający się z małych – kolorowych szybek).

Czy można zamówić na wymiar szyby

Tak. Naklejki witrażowe można zamówić dokładnie na wymiar szyby. Zalecane jest wprawdzie, aby naklejka była troszkę większa, aby można ją było dociąć po naklejeniu – równo z krawędzią szyby, ale może zostać wykonana dokładnie na wymiar.

Czy naklejanie jest trudne

Naklejanie jest bardzo proste, a dobre firmy nie tylko oferują darmowe naklejki próbne do testowania zdolności naklejania, ale i oferują darmową wysyłkę naklejki w razie niepowodzenia przy naklejaniu już zamówionej dekoracji. Naszym typem jest sklep internetowy z naklejkami witrażowymi tutaj link do sklepu z naklejkami na kabiny prysznicowe.

Aranżacje naklejek witrażowych na kabinie prysznicowej i nie tylko.

naklejka na kabinę prysznicową

naklejki na kabinę prysznicową

naklejka na kabinę prysznica

naklejka na szybę w łazience

Dekoracyjne Nowości Bestsellery |

  • All
  • Dekoracje z Twojego zdjęcia
  • Fototapety
  • Naklejki

Drukujemy na zamówienie fototapety, naklejki, plakaty i obrazy na płótnie.

Informacje

Czas realizacji - wysyłka

Dopasowanie koloru i rozmiaru

Szybkie linki

Obrazy na płótnie

Plakaty

Rok założenia 2010 www.oklejasy.pl