Dekoracja z Twojego zdjęcia
Darmowa wizualizacja w Twoim wnętrzu
Dopasowanie koloru i rozmiaru
Strona główna / Inspiracje / Fototapeta kładka park

Fototapeta kładka park

Fototapeta kładka park

Fototapeta z drewnianym mostkiem w parku prezentuje się cudownie, zwłaszcza gdy chcemy, aby nasz pokój wyglądał kreatywnie i pomysłowo. Perspektywiczna fototapeta z alejką zakończoną kładką optycznie powiększy nasz salon, sypialnie lub przedpokój. Dekoracje uzupełniają zielone drzewa oraz błękitny fragment nieba. Taką piękną alejkę pełną drzew, znajdziesz w sklepie https://agatonstudio.pl/2-fototapety

Większy przedpokój? Nic trudnego

Fototapeta kładka park

Do takiej fototapety, należy wybierać brązowe dodatki, aby pasowały do kładki. Jasne panele dodadzą uroku i odnieść będzie można wrażenie jakbyśmy spacerowali po jej deskach. Dodatki mogą być z jasnego i ciemnego drewna. Wtedy urozmaicimy nasze cztery ściany.

Pokój wypoczynku

Fototapeta kładka park

Przy takiej fototapecie z kładką warto dodawać jasne dywany. Do tego będą świetnie wyglądać duże, jasne fotele, na których idealnie będzie można się odstresować i wypocząć. Zielone poduszki, będą doskonale pasować do zielonych drzew. Warto wprowadzać do wnętrza naturalność, ponieważ przy niej łatwiej się zrelaksować, a samo wnętrze nie wygląda sztucznie.

Kolorowe nie znaczy nudne

Fototapeta kładka park

Gdy chcemy zachować nowoczesny styl, najlepszym rozwiązaniem będzie biała kanapa. Jednak, jeżeli chcemy, aby nasz pokój był trochę bardziej wesoły warto dodać kolorowe poduszki, które dobrze będą wpływać na nasz nastój.

Zielona oaza

Fototapeta kładka park

Trzeba pamiętać o tym, żeby dobrze dobierać kolory, ponieważ one bardzo wpływają na nasz nastrój i zachowanie. Zielona kanapa, będzie świetnie wyglądać na tle cudownego parku. Jeżeli chcemy utrzymać nowoczesny styl, warto mieć czarną ławę, która również jest bardzo elegancka. Dodatki mogą być biało czarne. Warto dodać bambusa w przezroczystym wazonie, który wprowadza wspaniały klimat do wnętrza.

Trochę brązu

Fototapeta kładka park

Do takiej fototapety równie dobrze pasować brązowe dodatki. Może to być brązowe nowoczesne łóżko oraz brązowo-czarna lampa. Będzie to wyglądać bardzo efektownie i na pewno na każdym zrobi ogromne wrażenie.

Azyl spokoju

Fototapeta kładka park

Do zrelaksowania się trzeba dobrać odpowiednie dekoracje. Tego typu wzór, będzie idealny na odstresowanie się i wypoczęcie. Zielony kolor bardzo uspokaja więc jest to bardzo trafna fototapeta do miłego spędzania czasu.

Nowoczesny salon

Fototapeta kładka park

Biały duży narożnik idealnie nadaje się do wielkiego salonu, gdzie spędza czas najwięcej osób. Szklana ława jest bardzo elegancka dlatego wartą ją mieć. Drewniane rolety do takiego stylu będą idealne. Ważne jest, aby dodać jakąś roślinę, która orzeźwi wygląd naszych czterech ścian.

Biała sypialnia

Fototapeta kładka park

Białe sypialnie wyglądają bardzo zaskakująco i świadczą o delikatnym wyglądzie, który jest bardzo ważny w tego typu pokojach. Brązowe panele, będą świetnie grać z brązową kładką. Delikatne kwiaty na nocnej szafce dodadzą znakomitego uroku.

Dekoracyjne Nowości Bestsellery |

  • All
  • Dekoracje z Twojego zdjęcia
  • Fototapety
  • Naklejki

Drukujemy na zamówienie fototapety, naklejki, plakaty i obrazy na płótnie.

Informacje

Czas realizacji - wysyłka

Dopasowanie koloru i rozmiaru

Szybkie linki

Obrazy na płótnie

Plakaty

Rok założenia 2010 www.oklejasy.pl