Dekoracja z Twojego zdjęcia
Darmowa wizualizacja w Twoim wnętrzu
Dopasowanie koloru i rozmiaru
Strona główna / Inspiracje / Fototapeta z lilią

Fototapeta z lilią

Fototapeta z lilią

Czarno biała dekoracja z kwiatowym wzorem, jest bardzo delikatną fototapetą. Lilia jest kwiatem bardzo delikatnym, subtelnym i pięknym, który będzie cieszył oczy każdego. Wyrazistość kielicha i korony to atut tego zdjęcia. Takiego typu fototapeta zrobi ogromne wrażenie na każdym. Kwiaty wprowadzają do wnętrza wiele naturalności, która jest bardzo ważna, aby nasze cztery ściany nie wyglądały sztucznie. Ten doskonały wzór w swoim asortymencie am sklep https://agatonstudio.pl/2-fototapety

Pokój pierwsza klasa

Fototapeta z lilią

Biała kanapa, będzie bardzo pasowała do tej fototapety. Ważne jest, aby niektóre elementy w pokoju zgrać z dodatkami. Szarawe panele, będą świetnie pasować do przezroczystego okrągłego stolika, który jest bardzo nowoczesny. Brązowe poduszki, dodadzą wnętrzu nieco różnorodności. Tego typu pokoje, będą idealne dla miłośników nowoczesnego stylu.

Oaza spokoju

Fototapeta z lilią

Dla każdego po ciężkim dniu ważny jest wypoczynek. Wystrój ma ogromny wpływ na nasze zachowanie i humor, dlatego, aby się dobrze czuć trzeba wybierać, odpowiednie dekoracje. Fototapeta z lilią, jak najbardziej będzie się nadawać, ponieważ jest to bardzo delikatna dekoracja. Brązowe ściany i kanapa, będą idealnym miejscem na osiągnięcie spokoju i chwilę oddechu. Lilia w takim pokoju, będzie dekoracją, która będzie się bardzo wyróżniać i na pewno na każdym zrobi ogromne wrażenie.

Nowoczesna łazienka\

Fototapeta z lilią

Najlepiej wybierać białe łazienki, ponieważ potem jest łatwiej dobrać do niej dodatki. Biała okrągła wanna jest bardzo nowoczesna. Fototapeta z lilią będzie bardzo pasować do tego pomieszczenia, ponieważ jest bardzo spokojną dekoracją, a takie miejsca tego potrzebują. Bardzo dobrze, dodać jeszcze do łazienki szare elementy.

Różowa sypialnia

Fototapeta z lilią

W sypialni powinna być harmonia i dobrze dobrane dekoracje. Jest to miejsce w którym musimy być wypoczęci i spędzać tam jak najlepsze chwile. Biała podłoga wygląda świetnie w takich pomieszczeniach. Warto jest dać do sypialni również miękki dywan. Łóżko i szafa mogą być z jasnego drewna. Świetnym kolorem do sypialni jest delikatny róż. Ta fototapeta świetnie zgra się z wystrojem sypialni. Ważne jest, aby dodać roślinkę, ponieważ będzie ona świetnie grała z lilią.

Dekoracyjne Nowości Bestsellery |

  • All
  • Dekoracje z Twojego zdjęcia
  • Fototapety
  • Naklejki

Drukujemy na zamówienie fototapety, naklejki, plakaty i obrazy na płótnie.

Informacje

Czas realizacji - wysyłka

Dopasowanie koloru i rozmiaru

Szybkie linki

Obrazy na płótnie

Plakaty

Rok założenia 2010 www.oklejasy.pl