Strona główna / Inspiracje / Fototapeta z cegłą

Fototapeta z cegłą

fototapeta cegłaTwój kącik w którym przebywasz musi być komfortowy i być miejscem gdzie można wypocząć, dzięki temu będziemy mieć lepszy nastrój i lepsze nastawienie do świata, a najlepszą fototapetą przy której można wypocząć będzie z motywem cegły. Kojarzy nam się z kominkiem który jest przytulny, rodzinny i daje ciepło. Tak samo będzie nam przypominać naklejka z cegłą. Wyglądają wzorowo, elegancko jak i sprawia, że nasze pomieszczenie stanie się przytulnie i będziemy czuć się bezpiecznie. Różnorodne naklejki w każdym stylu znajdziesz tu http://agoteka.pl/fototapeta-cegla

Styl

Fototapeta cegieł jest różnorodna w każdym calu. Naklejka przypomina mur w różnych kolorach i kształtach, dla każdego. Wielbiciele klasycznej architektury na pewno będą zachwyceni, ale ceglane mury są jedynie motywem przewodnim, ponieważ są dzieła na których znajduję się kominek z cegieł lub ceglane uliczki. Naklejka świetnie komponuje się kuchni czy innych pomieszczeniach w których nie mamy pomysłu na kolor ściany czy wykończenie. Wzory te są doskonałe by wprowadzić do mieszkania przytulne kąty. Te fototapety oferują chwytliwe wzory. Które sprawią że twoje mieszkanie będzie wyglądać bardzo przestronnie. Ten niezwykle surowy wygląd natychmiast przywodzi na myśl nowoczesność. Taki motyw najlepiej wygląda w salonie czy przedpokoju. Fototapeta wzorowo wygląda na jednej ścianie. Najpopularniejszymi kolorami są czerwone i jasne cegły. Gdy chcemy przytulny a zarazem większy pokój jest to idealna naklejka.

Od wyboru do koloru

Każdy w swoim domu, ma własny styl czy kolor ścian, dlatego do własnego kąta wszyscy znajdą w swoim stylu fototapetę. Nie zapominajmy o naszych pociechach dla których można również świetnie zorganizować pokój z elementami tej naklejki, ponieważ są kolorowe cegły i wzorowo będą się prezentować w pokoju dla dzieci. Jednak dla miłośników stonowanych kolorów również się coś znajdzie. Dzięki niecodziennym kształtom cegieł, nasz kącik stanie się niezwykły i będzie reprezentował nasz styl. Naturalny i niezwykły wygląd cudownie wypełni naszą nie wykorzystaną przestrzeń.

Drukujemy na zamówienie fototapety, naklejki, plakaty i obrazy na płótnie.

Informacje

Centrum pomocy

Czas realizacji

Informacje o wysyłce

Zwroty

O firmie

O firmie

Konta bankowe

Regulamin

Polityka prywatności

Szybkie linki

Fototapety na wymiar

Obrazy na płótnie

Naklejki

Plakaty

Rok założenia 2010 www.oklejasy.pl

Get Extra 15% Discount For Your First Order!

Shop By Category

Subscribe And Enjoy!

15% Discount

Get Extra 5% off  by signing up to our newsletter

You have been successfully Subscribed! Ops! Something went wrong, please try again.
I don't want to see this offer anymore