Dekoracja z Twojego zdjęcia
Darmowa wizualizacja w Twoim wnętrzu
Dopasowanie koloru i rozmiaru
Strona główna / Inspiracje / Fototapety przestrzenne

Fototapety przestrzenne

fototapeta przestrzennaJak niewiele trzeba aby powiększyć pokój, a idealną ozdobą do tego będzie fototapeta przestrzenna. Uczucie jest świetne gdy siadamy i mamy dużo miejsca, ale to dzięki ogromnej fototapecie która zmienia nasze mieszkanie całkowicie. Wygląda to bardzo elegancko a zarazem niesamowicie. Motyw ten pozwala nam się rozluźnić i świetnie bawić, a zwłaszcza nadaje się do małych mieszkań które zostaną również rozświetlone przez bajeczne tło i kolory. Wystarczy wybrać tunele lub korytarze, które urozmaicą nasz pokój całkowicie. Wzory takie są wykorzystywane często przez projektantów ponieważ mają wspaniały wpływ na wygląd wnętrza.

 

Dobry pomysł

Dla miłośników powiększania pokoi jest to najlepsze wyjście gdy mamy małe mieszkanie. Dzięki różnorodnym wzorom możemy urządzić nasz kącik jak tylko chcemy a przy tym mieć bardzo elegancko i szykownie. Fototapety to bardzo modny element dekoracji a zwłaszcza gdy na niej znajdują się okna z otwartą przestrzenią. Światło optycznie powiększa przestrzeń dzięki której nasz kącik nie przestanie być przytulny ale zarazem nasi goście będą zachwyceni efektem artystycznej fototapety. Wzory te jak żadne potrafią oddać głębie tego co się znajduje na obrazie oraz są wzorowymi arcydziełami. Jednym z Najpopularniejszych jest tunel który przy zbliżeniu staje się coraz mniejszy. Jeśli chodzi o powiększenie naszego kącika jest to najlepszy motyw.

 

Motywy

Jednym z najbardziej interesujących motywów są uliczki. Mają świetne właściwości aby powiększyć lokum, a dzięki swojej różnorodności, łatwiej będzie znaleźć okaz jaki się podoba. Idealnym wzorem będą również schody które dadzą tajemniczy charakter zarówno będą eleganckie. Kolejnym bez błędnym wzorem mogą być korytarze które również dadzą nam eleganckiego charakteru oraz dadzą nam schronienia. Piękne plaże również cudownie będą się prezentować w naszych domach. Będą przypominać nam wakacje, odpoczynek i relaks. Wspólnie z rodzina można po odpoczywać i naklejka będzie przypominać najlepsze chwile spędzone z rodziną. Więcej motywów jest tu http://agoteka.pl/fototapety-przestrzenne

Dekoracyjne Nowości Bestsellery |

  • All
  • Dekoracje z Twojego zdjęcia
  • Fototapety
  • Naklejki

Drukujemy na zamówienie fototapety, naklejki, plakaty i obrazy na płótnie.

Informacje

Czas realizacji - wysyłka

Dopasowanie koloru i rozmiaru

Szybkie linki

Obrazy na płótnie

Plakaty

Rok założenia 2010 www.oklejasy.pl