Dekoracja z Twojego zdjęcia
Darmowa wizualizacja w Twoim wnętrzu
Dopasowanie koloru i rozmiaru
Strona główna / naklejki / Naklejka pod szkło

Naklejka pod szkło

Naklejka na szafę

Czym jest oszklona powierzchnia? Otóż sama w sobie jest ozdobną powierzchnią. W najczęściej spotkać się możemy z nią w kuchni lub przedpokoju, gdzie będzie oddzielała blat od ściany, równie często występuje w drzwiczkach szafek dzięki czemu wyglądają znacznie bardziej okazale. Takie szklane wstawki np na szafie, znacząco podnoszą ogólną okazałość pomieszczenia. Jednakże same w sobie niewiele znaczą. Ich pełen potencjał możemy zaobserwować gdy szyba będzie zabarwiona jakimś wyrazistym kolorem który z kolei będzie się komponował z resztą barwnych akcentów w pomieszczeniu. Ten niewielki niuansik ma nieprawdopodobny wpływ na wykończenie wnętrza, więc nie trudno się domyślić że gdy zamiast jednej barwy wykorzystamy cały wzór efekt naklejki na wymiar szyby zobacz na stronie https://www.dekoracjenawymiar.pl/naklejki będzie(o ile to możliwe) jeszcze bardziej okazały.

Jednakże na drodze tej wyśnionej dekoracji kuchennej stoi bardzo często pewien problem. Mianowicie cena, wykonanie barwionej szyby lub ze wzorem zatopionym w jej powierzchni jest bardzo często ostateczną przeszkodą nie do przebycia. Jednakże jest na to prosty sposób. Wykorzystanie naklejki na szyby. Nie tak dawno na rynku pojawił się nowy rodzaj folii samoprzylepnej. Ich innowacyjna struktura sprawia iż nalepia się ją na szybę od strony powiedzmy ściany a wzór widzimy we wnętrzu pomieszczenia. Ten niesamowity motyw zdobniczy pozwala nam  osiągnąć przy umiarkowanych kosztach zadziwiające efekty.

Jednakże czym byłby ten materiał gdyby nie wzór, a i o nich również należy wspomnieć. Nie ma specjalnej zasady w przypadku ozdabiania kuchni za pomocą nalepki ze wzorem widocznym od strony kleju. Innymi słowy wybierając ten sam wzór w przypadku fototapety i naklejki będzie się sprawował równie dobrze. Jednym z najczęściej wybieranych motywów jest kawa. Barwy brązów kremu i bieli to typowa paleta kolorystyczna którą będziemy mogli udekorować pomieszczenie. Tematyka ta odmieni całą atmosferę pomieszczenia, wnosząc do niego klasę a jednocześnie orzeźwienie. Oczywiście wzory te nie muszą jedynie przedstawiać samych ziaren kawy. Wszelkie niuanse i ozdobne detale które zwyczajnie kojarzą się nam z tym motywem sprawdzą się równie dobrze. Idąc tą drogą wszelkie ozdoby które przedstawiają owoce niosą ze sobą ogromne pokłady pozytywnej energii. Bardzo ciekawe efekty można osiągnąć wykorzystując jakąś konkretną grupę owoców. Plasterki cytrusów w połączeniu z lśniącą i gładką powierzchnią szkła będą prawdziwą bombą energetyczną, z kolei truskawki emanują spokojem i delikatnym pozytywnym charakterem. Poszukiwanie takich własności jest jedną z atrakcji ozdabiania ścian każdego pomieszczenia w tym także kuchni. Oczywiście z dekorowaniem należy uważać źle dobrana ozdoba może wnieść całkowicie odmienną oprawę od zamierzonej.

Naklejki na szybę

Takie przypadki są jednak skrajne, stworzyć nieprzyjazną ozdobę pod szkło trzeba się naprawdę postarać. To właśnie kolejny powód który przemawia za takimi dekoracjami. Przystrajanie kuchni za pomocą naklejek ze wzorem od strony kleju nigdy do nie było tak przyjemnym zadaniem.

Dekoracyjne Nowości Bestsellery |

  • All
  • Dekoracje z Twojego zdjęcia
  • Fototapety
  • Naklejki

Drukujemy na zamówienie fototapety, naklejki, plakaty i obrazy na płótnie.

Informacje

Czas realizacji - wysyłka

Dopasowanie koloru i rozmiaru

Szybkie linki

Obrazy na płótnie

Plakaty

Rok założenia 2010 www.oklejasy.pl