Dekoracja z Twojego zdjęcia
Darmowa wizualizacja w Twoim wnętrzu
Dopasowanie koloru i rozmiaru
Strona główna / Inspiracje / Udekoruj swój dom miłosnym Paryżem

Udekoruj swój dom miłosnym Paryżem

Paryż to jedno z pięciu największych europejskich miast, którego populacja to niemal 20 procent wszystkich francuzów. Podobnie jak cały kraj, boryka się z problemami imigracji, a w chwili obecnej aż 54% rodzących się dzieci ma czarną skórę. Mimo migracyjnych problemów, Paryż wciąż uważany jest za światową stolicę mody, kultury i sztuki. To stąd wychodzą najnowsze trendy i to tutaj swojego miejsca szukają malujący piękne obrazy malarze, ale także muzycy, projektanci czy rzeźbiarze.

Każdego roku Paryż odwiedzają miliony turystów, a w najpiękniejszych jego regionach odbywają się setki tysięcy sesji fotograficznych. Stołeczne ulice są także inspiracją dla twórców filmów i projektantów wnętrz, którzy obrazami i fototapetami z tego miasta wspomagają się przy tworzeniu perfekcyjnego wystroju. Najczęściej, jak łatwo się domyślić, sięgają oni po dekoracje przedstawiające Wieżę Eiffela, jednak także inne zakątki świetnie spisują się w tej roli.

 

fototapeta Paryż
fototapeta Paryż 

 

Paryż, jak wiele innych miast, najlepiej prezentuje się nocą. Światło księżyca i blask miejskich latarni nadają mu niesamowitego uroku, a taka sceneria rzucona na ścianę w salonie doda wieczorom tajemniczości i romantyczności. Dekorując w ten sposób sypialnię, wspólnie spędzone chwile również nabiorą nowego wymiaru.

Francuska stolica to także miasto zakochanych. Pary z całego świata zjeżdżają tutaj, aby świętować rocznice lub inne ważne wydarzenia we wspólnym życiu. Szczególne natężenie turystów, przypada na międzynarodowe święto miłości, czyli popularne walentynki. Romantyczna kolacja w jednej z paryskich restauracji jest czymś o czym marzy większość kobiet. Zdjęcia w tej scenerii często przeradzają się później w dekoracje wnętrz. Oczywiście, można zdecydować się na gotowe obrazy czy fototapety, a spory wybór daje sklep https://agatonstudio.pl/127-fototapety-paryz

fototapeta paryż
Fototapeta paryż

Częstym wyborem projektantów jest także paryska Sorbona, czyli mieszczący się w Dzielnicy Łacińskiej, jeden z najstarszych uniwersytetów na świecie. Barokowa fasada i kopuła Chapelle de la Sorbonne bardzo często zdobi cztery ściany miłośników paryskiej architektury.

Dekoracyjne Nowości Bestsellery |

  • All
  • Dekoracje z Twojego zdjęcia
  • Fototapety
  • Naklejki

Drukujemy na zamówienie fototapety, naklejki, plakaty i obrazy na płótnie.

Informacje

Czas realizacji - wysyłka

Dopasowanie koloru i rozmiaru

Szybkie linki

Obrazy na płótnie

Plakaty

Rok założenia 2010 www.oklejasy.pl