Dekoracja z Twojego zdjęcia
Darmowa wizualizacja w Twoim wnętrzu
Dopasowanie koloru i rozmiaru
Strona główna / Inspiracje / Retro klimat zawsze w modzie – Wenecja

Retro klimat zawsze w modzie – Wenecja

fototapety Wenecja

Każde wnętrze zyska w naszych oczach jeśli ozdobimy je dekoracją naścienną ze wzorem przywodzącym na myśl dawno minione czasy, które do dzisiaj przetrwały pod nazwą retro. To pojęcie zawiera w sobie ogromną ilość wzorów o bardzo zróżnicowanej tematyce, łączy je oczywiście styl. Delikatna kolorystyka sepii nawiązująca do starych fotografii, architektura obecnie spotykana jedynie w zabytkowych dzielnicach amerykańskich miast i oczywiście jeden z najważniejszych elementów jakim są samochody.

fototapeta Gondole

Wszystkie te elementy pozwalają na stworzenie pięknej dekoracji naściennej która będzie doskonałą ozdobą każdego wnętrza. Warto zauważyć że tego typu wzory są bardzo elastyczne, zwłaszcza jeśli zdecydujemy się na wykorzystanie wspomnianego akcentu kolorystycznego. Niezależnie czy zdecydujemy się na udekorowanie salonu, sypialni, czy kuchni, możemy być pewni że wybór obrazu lub fototapety Wenecja  https://agatonstudio.pl/124-fototapety-wenecja  w tym stylu będzie doskonałym zwieńczeniem wystroju wnętrza.

Oczywiście jest również kilka zależności które mogą pozwolić osiągnąć jeszcze lepsze efekty dekoracyjne. Jednym z nich jest synergia jaka występuje między wzorami o tematyce uliczek i przedpokojami. Gdy tylko przykleimy na ścianę w niewielkim przejściu między pokojami z tapetę z brukowaną ulicą zamkniętą w korycie starych kubańskich kamienic, doznamy szoku jak bardzo wnętrze się zmieniło. Przedpokój nie tylko stanie się cieplejszy i pogodniejszy ale i zyska kilka w naszych oczach kilka metrów. Ta wspaniała sztuczka jest bardzo często wykorzystywana przez dekoratorów wnętrz.

fototapeta maska Wenecka

Jeśli przyjdzie nam dokonać poprawek w wystroju salonu możemy zdecydować się na wykorzystanie ciepłych wzorów z dużą ilością elementów na których będziemy mogli zatrzymać oko. Doskonałym przykładem właśnie takiego wzoru jest wystawna hacjenda o tradycyjnej śródziemnomorskiej stylistyce. Wielka palma która zajmuje niemal cały prawy kraniec wzoru dodaje całej kompozycji egzotycznego charakteru, natomiast samochód utrzymany oczywiście w klimatach retro będzie dopełniał cały obraz. Podobnych przykładów jest bezliku a każdy kolejny jeszcze ciekawszy. W przypadku tego typu wzorów warto zastanowić się nad dodaniem fototapecie wyraźnego passe partout. Wolna przestrzeń dookoła fototapety w kolorach ścian całego pokoju będzie podkreślała wartość dekoracji a jednocześnie sprawi że nie będzie ona przytłaczać pomieszczenia.

Oczywiście styl retro można zastosować nie tylko w przypadku ozdób naściennych, wykorzystując różne sprzęty stylizowane na ten styl, możemy dodatkowo wzmocnić pozytywną energię płynącą z wystroju wnętrza.

Dekoracyjne Nowości Bestsellery |

  • All
  • Dekoracje z Twojego zdjęcia
  • Fototapety
  • Naklejki

Drukujemy na zamówienie fototapety, naklejki, plakaty i obrazy na płótnie.

Informacje

Czas realizacji - wysyłka

Dopasowanie koloru i rozmiaru

Szybkie linki

Obrazy na płótnie

Plakaty

Rok założenia 2010 www.oklejasy.pl